Masaże

Masaże w RITUAL SPA THAI & BALI - relaks dla ciała i ducha

Nasze zabiegi to więcej niż tylko moment odprężenia. Są one prawdziwą terapią dla ciała i duszy, dostosowaną do indywidualnych oczekiwań każdego klienta, gwarantującą komfort i zadowolenie.

Masaż pleców

Masaż twarzy i ciała

Balijski relaksacyjny masaż twarzy

Autorski masaż balijski to specjalna forma masażu, która koncentruje się na relaksacji i odprężeniu mięśni twarzy,  szyi i głowy. Masaż balijski twarzy ma na celu redukcję napięcia mięśni twarzy, złagodzenie bólu głowy, stymulację krążenia krwi i poprawę ogólnego samopoczucia. Wykonywany jest za pomocą delikatnych i płynnych ruchów, które obejmują masaż dotykowy, ugniatanie, głaskanie i dociskanie punktów akupresurowych. Oprócz działania anty-aging, masaż twarzy to nieoceniony rytuał relaksu, mający zbawienny wpływ na Twoje ciało.

twarz, szyja, dekolt, kark oraz głowa
30 min
100 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Liftingujący masaż twarzy kobido

Masaż Kobido i proponowana japońska technika masażu twarzy to skuteczna droga do widocznych i długotrwałych efektów. To całkowicie manualna technika masażu tkanek głębokich twarzy, wykorzystująca również elementy akupresury, prowadząca do głębokiego liftingu twarzy całkowicie naturalnymi sposobami. Masaż Kobido to stuprocentowa naturalna metoda liftingująca twarz, której skutkiem będzie odświeżenie i odmłodzenie owalu twarzy.

twarz, szyja, dekolt, ramiona, kark oraz głowa
60 min
160 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Antystresowy masaż ciała

Masaż antystresowy to holistyczny rytuał, który pozwala poczuć harmonię ciała i duszy. Jest połączeniem tradycyjnego masażu balijskiego znanego ze swoich relaksujących i terapeutycznych właściwości połączony z rytuałem aromaterapii w celu zmaksymalizowania odprężenia. Masaż antystresowy jest przeprowadzany za pomocą delikatnych, płynnych ruchów, które skupiają się na rozluźnieniu mięśni i pobudzeniu krążenia krwi. Terapeutka może dodatkowo stosować techniki rozciągania i uciskania, aby ułatwić relaksację i zmniejszyć napięcie. Aromaterapia esencją lawendy potęguje doznania uwalniając ciało od napięć powodując uczucie całkowitego odprężenia.

ciało, twarz, głowa
60 / 90 min
220 / 280 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż balijski ciała

Masaż balijski jest jednym z najbardziej popularnych rodzajów masaży tradycyjnych na Bali, wyspie w Indonezji. Jest to terapia, która wywodzi się z balijskiej kultury i tradycji, oparta na zasadach medycyny naturalnej. Masaż balijski łączy elementy jogi, akupresury oraz manipulacji ciała.

Masaż balijski jest znany ze swoich relaksujących i terapeutycznych właściwości. Skupia się na rozluźnieniu mięśni i stymulowaniu krążenia krwi, co pomaga złagodzić napięcie i ból. Jest idealny dla osób, które chcą się zrelaksować, odprężyć i złagodzić stres.

W trakcie masażu balijskiego terapeuta używa różnych technik, takich jak głaskanie, ugniatanie, rozciąganie i dociskanie palcami, co pozwala na głęboką relaksację i rozluźnienie mięśni. Podczas masażu, terapeuta będzie zwracać uwagę na Twoje indywidualne potrzeby i preferencje. Głównym celem masażu balijskiego jest przywrócenie harmonii między ciałem, umysłem i duszą.

ciało, twarz, głowa
60 / 90 / 120 min
180 / 230 / 280 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Balijski masaż nóg i stóp

Masaż stóp i nóg to jedna z najstarszych metod terapeutycznych wykorzystujących moc dotyku.

Opiera się w dużej mierze na intensywnych ruchach wykorzystując ugniatanie skóry, gładzenie, rozcieranie, akupresurę i refleksoterapię, poprzedzony rytualnym myciem stóp oraz peelingiem.

nogi od uda do stopy
60 min
160 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż tajski klasyczny ciała

Masaż tajski jest jednym z typów masażu głębokiego. Stanowi połączenie akupresury z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii. Ten intensywny zabieg pomaga rozładować napięcie mięśni, stawów i ścięgien, pobudzając przy tym układ krwionośny i limfatyczny.

Masaż wykonywany w specjalnej do tego przygotowanej odzieży. Osoba masowana jest przez niego układana w różnych pozycjach, które są zaczerpnięte z asan jogi.

ciało, głowa
60 / 90 / 120 min
150 / 190 / 240 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż tajski sportowy

Bardzo intensywna forma tradycyjnego masażu tajskiego. Usuwa napięcia z mięśni i stawów, jednocześnie wzmacniając i poprawiając ich elastyczność.Masaż ten skraca czas regeneracji po długotrwałym bądź intensywnym wysiłku oraz podtrzymuje formę w trakcie codziennych ćwiczeń.

ciało
60 / 90 min
170 zł / 250 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż tajski pleców

Tajski masaż klasyczny obejmujący głównie plecy, ramiona i głowę. Masaż stanowi połączenie technik stosowanych w masażu tajskim, bazując na technikach uciskowo – wyciągających. Prowadzony masaż z zastosowaniem unikatowych technik, redukuje chroniczne bóle, przykurcze i napięcie mięśniowe.

plecy, kark, ręce, głowa
60 min
150 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Tajski masaż olejkami

Masaż tajski olejkami łączy techniki klasycznego tajskiego masażu, takie jak uciski, wyciąganie, rozciąganie i akupresura, z delikatnymi, płynnymi ruchami masażu z zastosowaniem olejków.

Terapeutka wykorzystuje dłonie, łokcie i palce do wykonania technik masażowych i manipulacji.

Masaż poprawia elastyczność i zwiększenie zakresu ruchu, relaksuje mięśnie i łagodzi napięcia.

ciało, twarz, głowa
60 / 90 / 120 min
180 / 230 / 280 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Tajski masaż nóg i stóp

Masaż tajski nóg ma na celu złagodzenie napięcia, stymulację krążenia, redukcję bólu, poprawę elastyczności stawów oraz ogólną regenerację stóp i nóg. Terapeuta wykorzystuje różne techniki, takie jak uciski, rozciąganie, wyciąganie palców i stymulację punktów refleksyjnych.

nogi od stopy do uda
60 min
160 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż lomi-lomi

Lomi lomi jest rodzajem masażu wywodzącym się z wysp hawajskich, charakteryzuje się płynnymi, długimi ruchami wykonywanymi palcami, dłońmi, przedramionami i łokciami. Ruchy są wykonywane w dużym zakresie ciała, przy użyciu olejków do masażu, aby ułatwić płynność i nawilżenie skóry. Masaż ma na celu uwolnienie napięcia, stresu i blokad energetycznych w ciele oraz przywrócenie równowagi i harmonii.

ciało, twarz, głowa
60 / 90 min
210 / 260 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż shiatsu

Masaż Shiatsu jest formą terapii manualnej, której korzenie sięgają Japonii. Słowo "shiatsu" dosłownie oznacza "naciskanie palcami". To technika masażu, która opiera się na stymulacji energii i równowagi ciała poprzez uciskanie, rozciąganie i manipulację odpowiednimi punktami na ciele.Podczas masażu Shiatsu terapeuci wykorzystują swoje dłonie, palce, łokcie, a czasem nawet kolana lub stopy, aby wywierać nacisk, ucisk i manipulacje na odpowiednich punktach akupresurowych na ciele. Celem masażu Shiatsu jest przywrócenie równowagi energetycznej, poprawa krążenia krwi, relaksacja mięśni, złagodzenie napięcia i bólu oraz stymulacja naturalnej zdolności samouzdrawiania organizmu.

ciało
60 / 90 / 120 min
150 / 190 / 240 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż gorącymi kamieniami

Rozgrzewający masaż ciała gorącymi kamieniami bazaltowymi działa odprężająco i wyciszająco Ciepło kamieni doskonale redukuje napięcia i bóle mięśni, przyjemne relaksacyjne techniki masażu wyjątkowo ukoją duszę.

ciało
60 / 90 min
200 / 260 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż ciepłą czekoladą

Wspaniały masaż stanowiący doskonałe źródło energii i pozytywnie działający na wzrost poziomu serotoniny i endorfin w mózgu. Masaż jest doskonałym środkiem antydepresyjnym. Dodatkowe walory odżywcze naturalnej czekolady to energia dla ludzkiej skóry, która staje się po nim gładka, miękka, nawilżona i aksamitna.

ciało
60 / 90 min
190 / 260 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż dla kobiet w ciąży

Masaż częściowy lub całego ciała dla przyszłych mam. Specjalne jego techniki doskonale relaksują, poprawiają krążenie, łagodzą bóle kręgosłupa, zapobiegają obrzękom kończyn oraz zapewnią wspaniałe samopoczucie.

Prosimy skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, aby upewnić się, że masaż jest bezpieczny i odpowiedni w danym przypadku.

ciało, głowa
60 / 90min
190 / 250 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż nóg dla kobiet w ciąży

Masaż nóg to bardzo relaksujący i kojący zabieg dla kobiety w ciąży. Pomaga w złagodzeniu obrzęków i zmęczeniu nóg, które są częstą dolegliwością w tym okresie . Prosimy skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę, aby upewnić się, że masaż jest bezpieczny i odpowiedni w danym przypadku.

całe nogi
60 min
160 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Masaż dla dziecka czekoladą lub ciepłym owocowym olejkiem

Specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykorzystujemy technikę tradycyjnego masażu, przy jednoczesnym optymalnym dostosowaniu siły nacisku do wieku masowanego dziecka.

(wiek 4 - 14 lat)

ciało, twarz, głowa
30 / 60 min
100 / 160 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali

Masaże dla Dwojga w pokoju dla par

Masaże dla Dwojga w pokoju dla par

Masaż balijski dla Dwojga

obejmuje:  ciało, twarz, głowa

czas: 60/ 90/ 120 min       cena: 360/ 460/ 560 zł 

 

Balijski masaż nóg i stóp dla Dwojga

obejmuje:  nogi, od stopy do uda

czas: 60 min     cena: 320 zł 

 

Masaż tajski klasyczny dla Dwojga

obejmuje: ciało, głowa

czas: 60 / 90/ 120 min        cena: 300/ 380/ 480 zł 

 

Masaż tajski pleców dla Dwojga

obejmuje: plecy, kark, ręce, głowa

 czas: 60 min cena: 300 zł 

 

Tajski masaż olejkami  dla Dwojga                                                                                                             

obejmuje:  ciało, twarz, glowa

czas: 60/ 90/ 120 min        cena: 360/ 460/ 560 zł 

 

Tajski masaż nóg i stóp  dla Dwojga                                                                                                            

obejmuje:  nogi, od stopy do uda

czas: 60 min  cena: 320 zł 

 

Masaż shiatsu  dla Dwojga         

obejmuje: ciało

czas: 60 / 90/ 120 min      cena: 300/ 380/ 480 zł 

 

Masaż  lomi-lomi  dla Dwojga                                                                                                       

obejmuje:  ciało, twarz, glowa

czas: 60/ 90 min  cena: 420/ 520 zł 

                                                                                                                    

Antystresowy masaż ciała dla Dwojga

obejmuje:  ciało, twarz, glowa

czas: 60/ 90 min     cena: 440/ 560 zł

 

Masaż gorącymi kamieniami  dla Dwojga

obejmuje:  ciało

czas: 60/ 90 min    cena: 440/ 520 zł 


 

Masaż ciepła czekoladą czekoladą dla Dwojga                                                                                         

obejmuje:  ciało

czas: 60/ 90 min   cena: 440/ 560 zł                

 

Masaż Ritual Spa Thai & Bali