Ceremonie SPA

Luksusowa ceremonia z WYSPY BALI

To holistyczny rytuał na ciało nawiązujący do tradycyjnych technik balijskich integrujący ciało, umysł i ducha dążąc do równowagi i harmonii wewnętrznej. Połączenie wyjątkowego dotyku dłoni terapeutki, przebiegu rytuału, muzyki  i cudownych aromatów przeniesie cię w krainę błogiego relaksu. 

rytuał mycia stóp + peeling i masaż balijski ciała + masaż twarzy i głowy
120 min
390 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Luksusowa ceremonia z WYSP POLINEZYJSKICH

To unikalne doświadczenie, które łączy tradycyjne techniki masażu lomi lomi i aromaterapii. Rytuał ten ma na celu nie tylko oczyszczenie ciała ale i umysłu, przywrócenie równowagi energetycznej oraz regenerację.

rytuał mycia stóp + peeling i masaż ciała lomi-lomi + masaż twarzy i głowy
120 min
390 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Luksusowa ceremonia TAJSKA

To holistyczny rytuał na ciało nawiązujący do tradycyjnych technik masażu tajskiego olejkami integrujący ciało, umysł i ducha dążąc do równowagi i harmonii wewnętrznej. Połączenie wyjątkowego dotyku dłoni terapeutki, przebiegu rytuału, muzyki  i cudownych aromatów przeniesie cię w krainę błogiego relaksu. 

rytuał mycia stóp + peeling + tajski masaż ciała olejkami + masaż twarzy i głowy
120 min
390 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali
Ceremonia dla zmęczonych nóg

Rytuał, który skupia się na relaksacji i złagodzeniu napięcia w obszarze nóg i stóp. Drenująco - uciskowy masaż poprzedzony rytualną aromaterapeutyczną kąpielą oraz peelingiem stóp, wspaniale Ukoi i odświeży, wpłynie na centralny system nerwowy a przede wszystkim usunie uczucie ciężkich nóg.

aromatyczna kąpiel stóp + peeling stóp + balijski masaż nóg i stóp + krem odżywczy + masaż głowy
90 min
250 zł
Masaż Ritual Spa Thai & Bali